PLATINUM 2 Rajd - Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

PLATINUM 2  Rajd - Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

W dniach 7-8 kwietnia 2018 roku, Automobilklub Krakowski organizuje na terenie Wieliczki i miejscowości Brzegi imprezę sportowo – towarzyską, pod nazwą “2 Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza” oraz I Runda MOTUL Historycznych  Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, przeznaczoną dla zawodników sportu samochodowego posiadających licencje.

Z uwagi na charakter imprezy oraz duże zainteresowanie sportami motorowymi na naszym terenie, uczestniczyć w niej będzie znaczna ilość zawodników jak i kibiców. Odcinki Specjalne odbywać się będą na drogach publicznych, co spowoduje wykorzystanie tych dróg w sposób szczególny i wymaga zapewnienia bezpieczeństwa i porządku podczas trwania imprezy.

Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce, w celu zminimalizowania zagrożeń mogących wystąpić podczas imprezy, realizować będzie prewencyjne zabezpieczenie  miasta Wieliczki oraz w rejonie miejscowości Brzegi.

Prosimy o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu oraz podporzadkowanie się poleceniom Policji, Straży Miejskiej, Służb porządkowych oraz osób ze strony organizatora imprezy.

 Zwracamy uwagę na :

zajmowanie miejsc w wyznaczonych do tego sektorach

unikanie przebywania w miejscach niebezpiecznych na trasie rajdu

przestrzegania przepisów Ruchu Drogowego dotyczących parkowania pojazdów

Poniżej link ze szczegółowymi informacjami na temat przebiegu imprezy oraz informacjami na temat zamknięcia ulic.

https://www.wieliczka.eu/pl/201129/14307/rajd-memorial-janusza-kuliga-i-...